Kontaktní údaje

GSM: +420 704 354 385 (volejte kdykoliv od 8 do 20 h)
E-mail: info@odkupfirem.eu
Internet: www.odkupfirem.eu
 

Poskytovatel

Obchodní firma: FINEUM s. r. o.,
IČO:
28942591
sídlo:  sidlo Praha 9,  Podnikatelska 565, PSC: 190 11
zapsaná v OR: vedena u Mestskeho soudu v Praze C154722
 
 

Dokážeme propojit účetní i právní znalosti

Když se obrátíte na nás, získáte poradenství a řešení jak v právní, tak i ekonomické oblasti. Naše znalosti a praktické dovednosti umožňují realizovat jakékoliv obchodní případy v oblasti odkupu firem, které se nacházejí v jakémkoliv ekonomickém stavu. Máte-li zadluženou firmu, nacházíte-li se v exekuci či firmu již delší dobu nepoužíváte (jedná se o neaktivní společnost) vždy se na nás můžete obrátit. Pracujeme rychle a efektivně, vše dokonale připravíme a vás pozveme pouze k odpisu. Vše důkladně promyslíme a zrealizujeme na základě informací, které od vás obdržíme, aby nebylo nic opomenuto a transakce kompletní.

 

Jen odborníci převedou zadluženou firmu bezpečně

Specializujeme se výhradně na obchodování s firmami a rozumíme vašim potřebám a umíme vám pomoci. Naše řešení vám vždy poskytneme až po důkladné ekonomické analýze a připravíme na míru přímo pro vaši situaci. Jen tak si můžete být jisti, že transakce spojená s prodejem firmy, bude účelná a pro vás prospěšná. Jakékoliv formální přepisy jmen na obchodním rejstříku, v dnešní době již postrádají smysl, s ohledem na skutečnost, že současný i bývalý člen statutárního orgánu ručí za splnění povinností korporace, která se dostala do úpadku. V tomto případě, je podstata úspěchu skryta právě v naší osvědčené formě prodeje firmy, za přispění promyšleného know-how.

 

Pomůžeme vám už při prvním telefonátu

Pokud jste už v problémech nebo se do nich teprve řítíte, vždy je nejlepší se o situaci poradit s odborníky. Jsme vám k dispozici pro jakoukoliv konzultaci. Stačí zavolat a popsat aktuální stav a my vám ihned sdělíme, jaké máte vyhlídky. Jako nezávislá osoba se na sdělená fakta podívá reálně a vysvětlíme vám možnosti, které přicházejí do úvahy. Zda je možné ještě firmu zachraňovat formou krizového řízení nebo jedinou možností už zůstává pouze prodej zadlužené firmy. Rozhodnutí je vždy na vás. Tím, že vám osvětlíme praktické dopady spojené s firmou v úpadku, pochopíte lépe co můžete udělat nebo naopak co udělat musíte, abyste omezili rizika spojená se zadluženou firmou, na niž může být v blízké době prohlášena insolvence nebo konkurz. Samozřejmě reagujeme i na vaše SMS zprávy nebo zanechání vzkazu.

 

Osobní schůzka vás seznámí s možnostmi

Pokud se rozhodnete získat podrobnější odpovědi na vaše dotazy, doporučujeme sjednat si osobní schůzku. Jako obvyklá místa pro schůzky poskytujeme setkání v Brně, Praze, Ostravě a také Bratislavě. Sjednáváme je dle našich časových možností. Ve zvlášť v naléhavých případech jsme schopni se domluvit na schůzce i u vás. Jedná se o situace, kdy to nesnese odkladu. Jsme schopni si základní skutečnosti vysvětlit po telefonu a na místo schůzky už přivést z větší části připravený obchodní případ, který se následně dokončí do 100 % stavu, na základě vašich interních informací. Doporučujeme neotálet s řešením, jelikož čas je v případě úpadku vždy proti vám,  každý den vás stojí další a další zbytečné výdaje.

 

Pracujeme kdykoliv to potřebujete

Jsme flexibilní k vašim požadavkům. Pokud si to situace vyžaduje, jsme k dispozici i o víkendech a svátcích, tak abychom vyšli vstříc vašim potřebám. Schůzku můžeme naplánovat dle vašich časových možností a to jak v ranních i večerních hodinách, které jsou obvykle volnější. V průběhu dne jsou časové termíny převážně obsazeny na rezervace uskutečněné již v předstihu. Pokud chcete celou situaci úspěšně zvládnout, obraťte se na odborníky, kteří zvládnou každou situaci, spojenou s odkupem firmy. Správné řešení, lze najít na základě úplných a pravdivých informací o ekonomickém a právním stavu obchodní firmy.

 

Cenu a formu úhrady sjednáme dohodou 

Cenu za poskytnutí kompletní služby, kterou vyžaduje realizace ve vašem případě, vám sdělíme orientačně telefonicky a upřesníme při osobní schůzce, po zvážení všech okolností, které souvisí se všemi nutnými kroky, které bude v dané věci nutné učinit. V roce 2016 poskytujeme jako jediní na trhu speciální možnost SLUŽBY I NA SPLÁTKY (ve specifických situacích a při zajištění ve formě ručení). Jsme přístupni, jakémukoliv rozumného řešení v souvislosti s úhradou našich služeb. Poskytujeme rovněž možnost zaplatit za naše služby majetkem nebo pohledávkami (zpeněžitelným plněním) z vaší obchodní firmy. Samozřejmostí je realizace v době, která je pro vás výhodná a efektivním způsobem, který přinese úspory finančních prostředků.